Kārtošanas spēle

Esat noguruši no haosa? Katrs kārtošanas piegājiens pārvēršas nebeidzamos strīdos? Uzsākot kārtošanu, bērnam iestājas lēmumu pieņemšanas paralīze, jo nav skaidrs, ar ko sākt? Kārtošanas rezultāts ir vēl lielāks haoss vai nebeidzami strīdi? 

Kārtošanas spēle sastāv no 40 dažādiem kārtošanas algoritmiem, kas ļaus bērniem izmēģināt dažādas pieejas un atrast tieši savējo sistēmu kārtības ieviešanai un uzturēšanai istabā. 

Kārtošanas algoritmi būs ietērpti jautrās aktivitātēs un pielāgoti gan kārtošanai vienatnē, gan kopā ar brāļiem un māsām, kā arī kopā ar vecākiem. Turklāt spēlē būs iekļautas dažādas idejas, kā pēc sakārtošanas kampaņas istabu uzturēt kārtībā. 

Kādam vecumam paredzēta kārtošanas spēle?

  • Pirmsskolas vecuma bērniem no vecuma, kad bērns jau spēj paņemtās lietas nolikt atpakaļ vietā. Spēlēšanai kopā ar vecākiem.  
  • Skolēniem, kuri uzsākuši ceļu uz patstāvību. Spēlēšanai kopā ar vecākiem, draugiem, arī brāļiem un māsām.
  • Jauniešiem, kuri uzsāk dzīvi ārpus mājām un jūtas apjukuši no jaunajiem pienākumiem un svešās vides. Tas būs īpaši palīdzoši gadījumos, ja jaunietis dzīvo kopmītnēs vai īrē dzīvokli, un kārības uzturēšanas izaicinājumi ir citiem.
  • Pieaugušajiem, kuriem nekārtība netraucēja līdz kādam konkrētam brīdim. Piemēram, līdz jaunu ģimenes locekļu ienākšanai ģimenē, kuri sāk veidot vēl vienu haosa dimensiju.

Lai padarītu kārtošanu interesantāku, pievienotas

http://site-428788.mozfiles.com/files/428788/Kartosanas_speles_Atminas_spele.pdf?1569328188


Pirkumu grozs