52 patiesības: Grāmata + Darba lapas

Pasaku grāmata, kas māca dzīves gudrību. Maziem un pavisam lieliem bērniem. Pasakās atradīsi daudz tematu sarunām ar bērnu, vielu pārdomām ar sevi. Grāmata noderēs gan lasīšanai bērniem, gan pieaugušajiem, jo dzīves gudrības ir līdzās, kamēr vien mēs dzīvojam!

PDF formāta darba lapas ir kā atbalsta materiāls, kurā apkopotas idejas tēmas attīstīšanai - gan sarunu temati, gan dažādi uzdevumi. 

Kā strādāt ar pasakām un ideju lapām skolās*?

  1. Kompetenču tabulā katrai pasakai atzīmētas tajā ietvertās caurviju prasmes un tikumi. Izvēlieties atbilstošo, kuru vēlaties apgūt mācību stundā.
  2. Izlasiet visi kopā izvēlēto pasaku.
  3. Pasakai pievienotajā ideju lapā atradīsiet mūsu ieteikumus tēmas attīstīšanai. 

Sarunas

Pieskaņojiet sarunas tematus un jautājumus atbilstoši bērnu vecumam, iesaistiet bērnus diskusijā, dalieties ar savām domām un pieredzi, apspriediet pasakas varoņus, viņu domas un rīcību.

Uzdevumi

Pielāgojiet ieteiktos uzdevumus bērnu vecumam, varat tos izmantot gan darbam grupās, gan individuāli, gan diskusijai visā klasē. Tikai jūs vislabāk pazīstat savu klasi, tādēļ spēsiet atrast vispiemērotāko uzdevuma veidu tieši viņiem.

* Primāri ideju lapas gatavotas skolām, lai atbalstītu pedagogus kompetenču ieviešanā, bet tās, protams, var izmantot arī ģimenē, kolektīvā un jebkurā citā cilvēku grupā, kurai svarīgi pamanīt svarīgo un atrast savas dzīves patiesības.

Pēc pasūtījuma apmaksas: 

uz norādīto epastu saņemsi .pdf dokumentu, kas satur: 1) kompetenču tabulu, 2) katrai pasakai vienu ideju lapu (kopā 52).