Iedvesmas kārtis "Izaugt 30 dienās!"

 Asociatīvās kārtis "Izaugt 30 dienās" aicina pievērsties sev, izvērtēt patiesās dzīves prioritātes un apzināties pašvērtību. Tās būs atbalsts  un virzītājspēks ikvienam pašizaugsmes ceļā.  Jautājot un iedvesmojot domāt, izvērtēt, apņemties un pats galvenais - darīt. 30 jautājumu un 30 attēlu ceļojumā Tu spēsi 30 dienās atklāt savu potenciālu.

Kārtis būs noderīgas koučinga speciālistiem, personīgās izaugsmes treneriem, mākslas terapeitiem, kas palīdz klientiem apzināties savu vērtību un palīdz pašizaugsmes ceļā. Kāršu secībai nav nozīmes. Mēs katrs veidojam savu izaugsmes ceļu pēc sajūtām un impulsiem. Ļaujies, lai ar Tevi sarunājas gan vēstījums, gan vizualizācija. Aicinam dienā iepazīsties ar vienu no kārtīm un tās aicinājumu izpildi uzreiz. Neatlikt uz vēlāku vai citu dienu. Līdz ar kārtīm tiek praktizēta disciplīna, pašmotivācija un atbildības uzņemšanos par savu dzīvi.

Lai darbotos ar kārtīm, vajadzīga tikai (pa)ļaušanās procesam. Kārtis nepieprasa ne nodomu, ne uzstādījumus. Tikai Tevi - patiesu un atbrīvotu. Tāpēc aicinām virzītis kāršu ceļojumā sev atbilstošā dinamikā, laikā un telpā.

Šī ir kolosālā iespēja augt un pilnveidoties patstāvīgi!

Motivācijas un pašizaugsmes uzdevumi palīdzēs atbrīvoties no pašizveidotiem šķēršļiem, kas kavē Tavu izaugsmi. Caur praktiskiem uzdevumiem Tu iepazīsi savus talantus un saskatīsi iespējas tos attīstīt biznesa līmenī.

Kastītē  sagaidīs kāršu ceļojuma instrukcija, kā virzīties izaugsmes ceļā un sasniegt visefektīvāko rezultātu.

Tā pat aicinam atklāt kāršu potenciālu visdažādākajos veidos, piemēram:

  • koučinga praktizēšanai savā izaugsmē
  • sevis pašanalīzei (sajūtu noteikšanai)
  • meditācijā (ko par mani saka intuitīvi izvēlētais attēls)

Kāršu autores: Baiba Auziņa un Dace Broka