"52 atrunas, kas kavē sasniegt rezultātu"

Kartīšu komplekts palīdzēs uzveikt atrunas, ko mēdzam izmantot, lai nedarītu. Turklāt ne tikai to, ko negribas darīt, bet arī to, ko patiesi vēlamies. Šīs kartītes palīdzēs:

- ieraudzīt savas atrunas;

- atrast veidus, kā tās novērst;

- iegūt motivāciju un sākt darīt.

Komplekts “52 atrunas” ir  lielisks paškoučinga instruments, kā arī neaizstājams atbalsts darbā ar cilvēkiem, kuri vēlas sasniegt rezultātu.

Komplekts satur:

- 52 atrunu kartītes un precīzus ieteikumus konkrēto atrunu neitralizēšanai;

- 10 vārdu un asociāciju kartītes risinājuma meklēšanai.

Izmērs: 73 x 98 mm - kartītes

102 x 77 x 22 mm - kastīte

ISBN: ISBN  978-9934-8916-2-5

Kā lietot kartītes

  1. Atrodi kartīti ar visatbilstošāko atrunu, ko sev saki.
  2. Kartītes otrā pusē izlasi piedāvājumu, kā paraudzīties uz situāciju no cita skatpunkta, un dod sev iespēju apzināties sekas, kas iestāsies, ja paliksi uzticīgs savai atrunai.
  3. Izmanto papildu kartītes ar vārdiem un attēliem (norāžu kartītes), lai atrastu sev piemērotākos instrumentus ceļā uz rezultātu. Izlasi vārdus nejauši izvēlētajā norāžu kartītē, aplūko attēlus un definē savus pirmos soļus ceļā uz rezultātu. Atzīmē kalendārā datumu, kad pārskatīsi progresu.
  4. Jaudīgākam rezultātam ņem talkā asociatīvo kartīšu komplektu “52 atbildes”, kas palīdzēs tev atrast ne tikai atbalstošos instrumentus, bet arī precīzāk definēt vēlamo rezultātu. Starp citu, norāžu kartītes vari pilnībā aizstāt arī ar asociatīvajām kartītēm.