Izaicinājuma kartītes "Minku darbi"

Izaicinājuma kartīšu komplektā "Minku darbi" atradīsiet
21  izaicinājuma   kartītes (A5 izmērs, bērniem ērti strādāt, krāsot, izpausties radošumā!) plus
10 brīvās  izvēles uzdevumu un izaicinājumu  kartītes -  katrai dienai sava, lai 21 dienas laikā ieviestu kādu brīnišķīgu ieradumu - būt vērīgam pret sevi, pret pasauli un - celties, iet un DARĪT!

KOMPLEKTĀ  ATRADĪSIET  
KARTĪTES BĒRNIEM ir domātas pozitīva redzējuma  veidošanai un nostiprināšanai -  uz sevi, uz saviem nelielajiem pienākumiem un  darbiņiem

Daži ieteikumi:

🎯 Izvelciet/izlozējiet (ļaujiet bērnam to izdarīt)   šīs dienas kartīti. Bērns izlasa, trenējot savu lasītprasmi,  izpilda izlozēto uzdevumu un, kad darbiņš padarīts, izkrāso atbilstošo kartīti - tik labi, cik vien var!  

🎯 Vecāki var nolikt bērnam katrai dienai savu kartīti kā pārsteigumu, veidojot patīkamu, smaidīgu rituālu.

🎯 Spēlējiet "paslēpes"!  - Paslēpiet bērnam domāto kartīti kopā ar kādu gardumiņu :) un aiciniet  bērnu atrast savu uzdevumu/izaicinājumu, spēlējot  "karsts" / "auksts"  (kas tuvojas noslēptajai kartītei "kļūst siltāks", kad attālinās - "aukstāks" :))

🎯  Turpiniet  spēli arī ar izkrāsotajām kartītēm!  

🎯 Izmantojiet kartīti kā asociatīvo kartīti, turpinot sarunu  ar bērnu par to,  ko labprāt vēl pieliktu , ko noņemtu, kas  noticis pirms attēlā redzamā, kas , iespējams, notiks pēc, kādu vēl darbiņu paveiktu, par ko tēls šobrīd varbūt  aizdomājies, kā jūtas, kad darbiņš/uzdevums /izaicinājums paveikts.
Pastipriniet un nostipriniet  pozitīvo sajūtu par  veikumu!

🎯  Iesaistieties spēlē visa ģimene, lai jums visiem kopā interesanti darboties!

🎯 Papildiniet spēli ar saviem izaicinājumiem, uzdevumiem, zīmējumiem, pantiņiem un piedzīvojiet daudz jaukus kopābūšanas brīžus DAROT.

Kartīšu autore- Kadrija Beirote, koučs, pedagogs

Mākslinieks- Guntis Rudovičs