"Līla – pašizziņas spēle. Čūsku un bultu joga"

Mums visiem labi zināmā bērnības spēle "Cirks" joprojām ir populāra daudzās pasaules malās ar citu nosaukumu - zināšanu spēle (gyan caupad). Tā ir pašatklāsmes un pašizziņas spēle, ko sauc arī par "Līlu" (Leela) jeb čūsku un bultu jogu. Spēles autors un tapšanas laiks nav zināms. Indiešu rakstu tradīcijā autora vārds nekad nav ticis uzskatīts par kaut ko nozīmīgu. Taču idejas un koncepti, uz kuriem balstās spēle, liecina par vismaz 2000 gadu vecumu. Līdz mums tā šādā veidolā nonākusi, pateicoties Harišam Džohari – Indijas mistisko tradīciju pazinējam un saglabātājam.
Senatnē jogi izpētījuši cilvēka apziņas labirintus, konstatējot 72 sākotnējās apziņas stāvokļus. Šie stāvokļi atbilst spēles laukumiem – cikliskiem un sistemātiskiem apziņas elementiem. Metot spēļu kauliņu, spēlētāji ļauj karmas spēkiem noteikt savu nākamo pozīciju spēlē.
Lai saprastu apkārtējo pasauli, mums jāizzina savs “Es”, pētot apziņas struktūru, atpazīstot līmeņus, caur kuriem pārvietojamies visas dzīves garumā, sastopot čūskas, kas ved mūs pie kritieniem, un bultas, kas simbolizē garīgo pacēlumu. Tieši šeit spēle kalpo savam augstākajam mērķim, atklājot mūsu iekšējo stāvokļu karti, kur "viens kļūst par visu".

"Līla – pašizziņas spēle. Čūsku un bultu joga"  ietver Līlas spēles nozīmi, noteikumus un spēles numeroloģiju un, protams, katra spēles lauciņa padziļinātu skaidrojumu.
Spēle: spēles laukums, kur ir klāt pievienoti noteikumi un katra lauciņa apzīmējums (latviešu valodā)


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.