Pašizziņas kartītes "Tarakāni"

Kartītes “Tarakāni” apvieno abas puses – ierobežojumus, kas mūsos jau mīt un rotaļīgumu tos ieraudzīt un pārvarēt. Kartīšu komplektā 65 kartītes ar karikatūras stilā uzzīmētiem tarakāniem + vienu vārdu, kas tas ir par tarakānu, piemēram, kavētājs vai gaidulis.

Kā izmantot? Uzdot jautājumu: kurš tarakāns man traucē šodien darīt/ strādāt? Neskatoties izvelc tarakānu un pats/-i interpretē. Ko redzi attēlā? Patīk vai nepatīk? Par ko šis attēls ir. Tad izlasi arī vārdu otrā pusē. Vai vārds sakrīt ar attēlu? kas sakrīt vai nesakrīt un kāpēc. Iedvesmojies no atbildēm un tad izdomā, ko darīt tālāk.

Par to, kā izmantot vairāk informācija ir šeit
https://www.youtube.com/watch?v=7l0CmCxnS54&t=2551s


Mērķauditorija 14+, kas spēj apzināties jau savus iekšējos procesus un par to pastāstīt. Jautājumi, kuros var izmantot šīs kartītes: meklēju iemeslu, kāpēc kaut kas nesanāk; gribu ieraudzīt to, kas šobrīd ar mani notiek; izprast šķēršļus; ieraudzīt jaunu skatu punktu, jo mēģinu, mēģinu, bet uz priekšu neiet.

Derēs pedagogiem, psihologiem, koučiem, supervizoriem, HR speciālistiem, problēmu risināšanas sesijām, komandām un individuāli.
Kā dāvana derēs draugiem, radiem, skolotājiem, absolventiem, studentiem, kolēģiem, vadītājiem un sadarbības partneriem

Idejas autore un realizētāja: Joanna Kristīne Golubeva

Tarakānus zīmēja: Elīna Olecka