"Dilemma: Upuris-Radītājs"- metodika/atbalsts profesionāļiem

"Dilemma: Upuris-Radītājs" metodiku var izmantot profesionālie kouči, psihologi, psihoterapeiti un citu atbalstošo profesiju pārstāvji. Šīs metodikas mērķis ir ļaut klientam apzināties un, ja nepieciešams, mainīt savu attieksmi pret savu dzīves pieredzi un savu lomu tajā. Metodikas pamatā izmantota Apziņas koučinga (Consciousness Coaching; Marc Steinberg, MCC) teorētiksā bāze.

Šis produkts izveidots kā paklājiņš, kuru klājam uz zemes.

Produkta dizains ir īpaši veidots šādi, lai klients varētu stāvēt uz šī paklājiņa un profesionāļa vadībā pamazām virzīties uz priekšu, izejot cauri katram pieturas punktam (sākuma platforma – melnās pēdiņas).  Šā materiāla izmantošana būs īpaši noderīgi kinestētiķiem, kuriem parasti patīk paņemt ikvienu priekšmetu rokās, aptaustīt, izpētīt, izjust to. Arī sarunas laikā šim sajūtu tipam (pēc K.G. Junga klasifikācijas) piemīt tieksme otram pieskarties, it kā lai labāk izjustu kontaktu. Šādi cilvēki ļoti labi izjūt savu ķermeni un viņi vislabāk uztver jaunu informāciju caur palīgmateriāliem, tos sajūtot un pieskaroties tiem.

Ieteicamais laika ilgums šā materiāla lietošanai vienā nodarbībā ir 50 – 60 min. (aptuveni 5 - 7 min. katrā lauciņā). Varat materiālu izmantot arī visas sesijas/nodarbības laikā (ja klientam tā ir ērti un tas ir fiziski iespējams).

Produktam pievienots detalizēts apraksts – ieteikumi tā izmantošanā un tas ievietots izturīga materiāla maisiņā, kas paredzēts ērtai tā pārnēsāšanai.

Sazinoties ar metodikas izveidotājiem, iespējams vienoties par nelielu meistarklašu un metodikas pielietošanas mini-semināru vadīšanu organizācijās.

(https://www.facebook.com/Minerva-Ltd-1057992977579143/)

Izdevējs: SIA Minerva, māksliniece-maketētāja Lelde Braķe-Klaverī.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.