"Krīzes pārvaldība"- metodika/atbalsts profesionāļiem

Jēdzienu "krīze" var izskaidrot kā nepārvaramas grūtības, kas pārsniedz cilvēka ierastos resursus un sarežģījuma pārvarēšanas mehānismu. Krīzes rezultātā paplašinās cilvēka rīcības iespējas, pieaug nejaušības princips un atsevišķu cilvēku rīcība rada neatgriezeniskas un neprognozējamas sekas. Krīzei ir vairākas definīcijas un veidi; krīze kā jēdziens ietver sevī plašu nozīmes spektru. Ar vārdu „krīze” var saprast finansiālo, sociālo, politisko, ekonomisko, attiecību, kultūras, vērtību, pārtikas, ģimenes, dabas resursu un vecumposmu krīzi.

Šis produkts paredzēts galvenokārt profesionāļu atbalstam (koučiem, psihologiem, psihoterapeitiem, krīzes centru un sociālās aprūpes iestāžu darbiniekiem), taču to var izmantot arī katrs savām personiskajām vajadzībām vai, piemēram, uzņēmumu vadītāji vai citi profesionāļi, kuriem krīzes tematika šobrīd ir aktuāla.

Šis produkts izveidots kā paklājiņš, kuru klājam uz zemes.

Produkta dizains ir īpaši veidots šādi, lai klients varētu stāvēt uz šī paklājiņa un pamazām virzīties uz priekšu, izejot cauri katram pieturas punktam (sākuma platforma – melnās pēdiņas).  Šā materiāla izmantošana būs īpaši noderīgi kinestētiķiem, kuriem parasti patīk paņemt ikvienu priekšmetu rokās, aptaustīt, izpētīt, izjust to.

Ieteicamais laika ilgums šā materiāla lietošanai vienā reizē/nodarbībā ir 50 – 60 min. (aptuveni 5 - 7 min. katrā lauciņā).

Produktam pievienots detalizēts apraksts – ieteikumi tā izmantošanā un tas ievietots izturīga materiāla maisiņā, kas paredzēts ērtai tā pārnēsāšanai.Sazinoties ar metodikas izveidotājiem, iespējams vienoties par nelielu meistarklašu un metodikas pielietošanas mini-semināru vadīšanu organizācijās.

 (https://www.facebook.com/Minerva-Ltd-1057992977579143/)

 Izdevējs: SIA Minerva, māksliniece-maketētāja Lelde Braķe-Klaverī.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.