“Saldumu Tirdziņš”

Spēle labi piemērota pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem kopā ar audzinātāju. To var izmantot dažādu mācību klašu un interešu izglītības skolotāji, pasniedzēji un vecāki. Spēli var pielāgot gan visai klasei, gan individuālai apmācībai.

Noteikumu grāmatiņa piedāvā 30 spēles, kā "Tirdziņu" izmantot.Saldumu pirkšanas, pārdošanas process ļauj izspēlēt ikdienas iepirkšanās situācijas, palīdz uzlabot matemātikas iemaņas, 4 valodas (latviešu, angļu, vācu, krievu) labi noder valodu apmācībām, kooperatīvās spēles skolēniem māca sadarboties.

 Spēli var labi apvienot ar “Saldumu Tirdziņu” un “Augļu Tirdziņu” paplašinot vārdu krājumu un matemātisko darbību dažādību. Saldumu kārtis var izmantot kā papildu motivātoru precīzāku darbību veikšanai. Ja pietiek nauda pēc dārzeņu vai augļu iegādes var iegriezties “saldumu veikalā”.

Komplektā ir vairāk nekā 200 kārtis, kurās ietilpst 156 produktu kārtis ar 12 dažādiem saldumiem, 48 iepirkumu sarakstu kārtis, papīra naudas banknotes un noteikumu grāmatiņa ar 30 dažādām spēles variācijām.Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.